2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 18 czerwca 2024

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów - sprzedawca

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Arpol Motor Company Sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

- prezentacja samochodów i realizacja jazd testowych

- zawieranie umów kredytowych, leasingowych

- aktywna sprzedaż dodatkowych produktów, akcesoriów, innych usług

- najwyższa dbałość o przygotowanie pojazdów do sprzedaży

- obsługa ogłoszeń na portalach internetowych oraz praca na CRM

- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

- ścisła współpraca z pozostałymi działami (Serwis, Blacharnia, Administracja)

- aktywne działanie w celu optymalizacji stanów magazynowych oraz współpraca w pozyskiwaniu pojazdów

Oczekujemy:

- zaangażowania, kreatywności i dobrej organizacji pracy

- umiejętności negocjacji oraz profesjonalnej prezentacji produktu (min. 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym)

- umiejętność stosowania technik sprzedaży oraz znajomość rynku samochodowego na min. średnim poziomie

- odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu

- utrzymywania najwyższych standardów w obsłudze Klientów

- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i ścisłej współpracy w Zespole

- wysokiej kultury osobistej

- prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- interesującą pracę i możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,

- stabilne warunki zatrudnienia oraz przejrzysty system motywacyjny

- narzędzia stosowne do realizowanych zadań

- umowę B2B lub umowę o pracę

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 645673361