2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 21 maja 2024

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonego planu sprzedaży w zakresie sprzedaży samochodów dostawczych,

  • doradztwo klientom w zakresie wyboru i doposażenia auta, a następnie wydanie pojazdu,

  • aktywne poszukiwanie nowych dilerów,

  • doradztwo w zakresie oferty leasingowej i kredytowej,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów – warunek konieczny,

  • potrafisz słuchać, zadawać pytania, i na tej podstawie dobrać ofertę do potrzeb klienta,

  • jesteś wytrwała/y i niełatwa/y do zniechęcenia – bo chcemy abyś dążyła/ł do realizacji postawionych przed Tobą zadań,

  • szybko nawiązujesz z klientem nić porozumienia i z łatwością się z nim komunikujesz,

  • jesteś samodzielna/y i wykazujesz się inicjatywą – bo nie mamy monopolu na wiedzę i chętnie czerpiemy od siebie nawzajem,

  • rozumiesz, że w pracy liczy się dotrzymywanie słowa, aby nie zawieść zaufania ,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B ,

  • jesteś pasjonatem motoryzacji.

To oferujemy

  • przyjmiemy Cię do Naszego zespołu z ciekawością i otwartością na Twoje pomysły,

  • pomożemy, kiedy będziesz tego potrzebował/ała,

  • zatrudnimy Cię na umowę o pracę

  • zaprosimy do programu dofinansowywania aut pracowniczych, a jeśli zechcesz z niego skorzystać będziesz jeździł/a nowym autem.

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

CENNTRO ELECTRIC Sp. z o.o.

Łopuszańska 24c

02-220 Warszawa

Cenntro Electric Group Limited

to lider w sektorze elektrycznych pojazdow dostawczych. Nasze pomysly rodza sie w promieniach goracego slonca Florydy, a wcielamy je w zycie w naszej ultra nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Jacksonville.

Cenntro to nie tylko technologia, to przede wszystkim genialne umysly, ktore ja tworza. Poczawszy od malych pojazdow dostawczych przeznaczonych do Last Mile Deliveries,poprzez klasyczne pojazdy dostawcze o gabarytach L2 i L3, az po innowacyjne ciagniki siodlowe zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi i rodzine autonomicznych platform transportowych, nasze produkty sa wynikiem wizji i lat wytezonej pracy. Owocem tego jest zaufanie do naszej technologii wyrazone w postaci oferowanych przez nas warunkow gwarancji-2 lata badz 100 000 km na pojazd,8 lat badz 160 000 km na baterie i 10 lat badz 200 000 km na silnik elektryczny. Cenntro to rowniez uznanie klientow i inwestorow, dzieki ktoremu dolaczylismy do elitarnego grona spolek technologicznych notowanych w indeksie NASDAQ na Nowojorskiej Gieldzie Papierow Wartosciowych.

Cenntro Electric Sp.z o.o. to podmiot nalezacy do Cenntro Electric Group Limited,pelniacy funkcje zarowno polskiego oddzialu grupy Cenntro, jak rowniez bedacy jednostka nadrzedna. dla calego obszaru Europy srodkowo-wschodniej (CEE). Polska to dla Cenntro jeden z kluczowych rynkow i jest traktowana priorytetowo,co przeklada sie na szybko rozwijaca sie siec sprzedazy i obslugi posprzedazowej oraz rozbudowana siec serwisowa obejmujaca okolo 200 placowek.

Prosze podac czas od kiedy moga Panstwo zaczac prace oraz propozycje wynagrodzenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 786925086