2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży Online

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Na tym stanowisku będziesz miał/a niepowtarzalną szansę poszerzenia lub nabycia umiejętności w obszarze sprzedaży samochodów sprowadzanych zza granicy oraz nawiązywania długofalowych relacji z klientami. Co więcej, praca ta umożliwi Ci rozwinięcie umiejętności swobodnej komunikacji werbalnej, co jest kluczowe w obszarze telefonicznej obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków:

·   bieżąca obsługa klienta

·   telefoniczna sprzedaż

·   nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

·   prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą auta

Nasze wymagania:

·   wysoka kultura osobista, dobra znajomość języka polskiego

·   warunek konieczny: obywatelstwo polskie

·   umiejętność swobodnej komunikacji werbalnej

·   doświadczenie pracy z klientem w kanale zdalnym/telefonicznym

·   umiejętność uważnego słuchania i reagowania na uwagi klienta

·   doświadczenie pracy z celami sprzedażowymi

·   wykształcenie co najmniej średnie

·   motywacja do pracy

·   podstawowa znajomość rynku samochodowego

·   mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·   zatrudnienie w oparciu o umowę agencyjną

·   wynagrodzenie podstawowe + premie:

·   praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

·   system premiowy bez górnego limitu

·   profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę

·   luźną atmosferę

· brak dresscode

·   możliwość awansu wewnętrznego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910987190