2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 23 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży i obsługi klienta - showroom, czyste powietrze,

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pozytywni CO2 - jesteśmy fundacją, założoną przez jedną z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy.

Już 01.06.2024. otwieramy nasz SHWOWROOM na ul. Armii Krajowej w Rzeszowie, gdzie zaprezentujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania, które rekomendujemy by ograniczyć emisję CO2 oraz przeprowadzić kompleksową termomodernizację.

Naszym głównym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisję CO2. Zapewniamy naszym klientom usługę kompleksowej termomodernizacji w ramach programu Czyste Powietrze.

W związku z tym zatrudnimy na stanowisko:

Doradca ds. sprzedaży i obsługi klienta

(Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Armii Krajowej 30)

Opis Stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie bezpośrednia obsługa klientów oraz sprzedaż rozwiązań w obszarze kompleksowej termomodernizacji. Prezentacja urządzeń i produktów w zakresie źródeł ciepła, fotowoltaiki, dociepleń, stolarki okiennej i drzwiowej.

Co chcemy Ci zaoferować:

· Atrakcyjne zarobki tj. podstawę oraz wysokie premie,

· Umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy,

· Współpracę z zespołem nastwionym na wspólny cel i grający do jednej bramki,

· Zadowolenie klientów oraz ich wdzięczność za kompleksową termomodernizacje domu w ramach programu „Czyste powietrze”,

· Realny awans, 3 mln domów czeka na termomodernizację!!!

· Ciągły rozwój, również poprzez szkolenia - ponieważ naszym założycielem, jest jedna z największych firm szkoleniowych.

· Tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już ponad 80 pracowników).

· Kartę Multi SPORT.

Czego od Ciebie oczekujemy:

· Empatii i naturalnej umiejętności nawiązywani nowych kontaktów,

· Budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami,

· Przekonania, że warto ograniczać i eliminować smog oraz nadmierną emisję CO2,

· Mile widziane doświadczenia w branży OZE i znajomość programu Czyste Powietrze.

Prześlij aktualne CV i dołącz do naszego zespołu !!!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 915798998