2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Rataje
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów firmowych

  • doradztwo i analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • sprzedaż produktów finansowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów

  • operatywność i skuteczność w działaniu

  • duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów

  • dobra znajomości branży motoryzacyjnej

  • znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • wysoka kultura osobista

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność efektywnego wykorzystania własnego czasu pracy

  • biegła znajomości pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system premiowy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole

    Benefity Pracownicze

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

O nas

Grupa Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to Władysław Cygan otworzył swój pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze. Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym.

Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybką obsługą. Jesteśmy przekonani, że tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój.

Obecnie Grupa Cygan skupia 5 Autoryzowanych Stacji:

- Toyota Marki

- Toyota Żerań

- Lexus Warszawa Żerań

- Toyota Poznań Centrum

- Toyota Professional Bemowo

Spółka TMFlota wchodząca w skład Grupy, zajmuje się zarządzaniem flotami, a także krótko i długoterminowym wynajmem aut. W ciągłej sprzedaży mamy ponad 500 samochodów używanych z gwarancją. Każdy z nich przeszedł rygorystyczne, 145 punktowe badanie potwierdzone Certyfikatem Jakości Pewne Auto i objęty jest programem umożliwiającym wymianę na inny do 30 dni od daty zakupu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 820692294