2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podlaskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Białystok
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Menadżer międzynarodowej firmy zajmującej czołowe miejsce w rankingach firm ubezpieczeniowych poszukuje do swojej grupy sprzedawców:

Doradców Ubezpieczeniowych - możliwość sprzedaży Zdalnej

Oferujemy:

·       Podstawę + prowizję na wysokim poziomie - Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie, nie ma górnej granicy

·       Realne możliwości rozwoju już od samego początku - nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu, podpowiemy Ci co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

·       elastyczny czas pracy - grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego a nie na odwrót

·       poza wynagrodzeniem zapewniamy : ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy

·       Profesjonalne szkolenie na platformie szkoleniowej (e-Learning) i komunikatorach

Twój zakres obowiązków to :

·       Poszukiwanie nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych

·       Spotykanie się z klientami i rozmawianie przez telefon – dobre relacje są tu podstawą sukcesu

·       Zarabianie przez pomaganie innym, realizacja przy okazji celów sprzedażowych

·       Rozbudowywanie i rzetelne obsługiwanie portfelów klientów

Nasze wymagania to :

·       wykształcenie minimum średnie

·       niekaralność

·       doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

·       przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

·       dar przekonywania i nastawienie na rozwój

Dla osób z doświadczeniem w ubezpieczeniach możliwość skorzystania ze specjalnej oferty .

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 725708887