2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ursus
Leroy Merlin Polska sp. z o. o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Kasjer / Kasjerka - LEROY MERLIN GIGAmarket Al. Jerozolimskie

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami.

Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4600 zł do 5400 zł brutto oraz jego regularne rewizje (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);

  • premię kwartalną, która maksymalnie może wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować;

  • udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

  • umowę o pracę na 3 miesiące  z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;

  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;

  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami (w 2021 roku przeznaczyliśmy na szkolenia pracowników ponad 5,5 miliona złotych w całej organizacji!);

  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor) bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;

  • platformę benefitów Worksmile (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;

  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;

  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;

  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;

  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;

  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Kogo szukamy?

  • wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi;

  • chcesz się  rozwijać  i doskonalić,

  • potrafisz pracować zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • dbanie o kompleksową obsługę naszych klientów;

  • kontrola i przyjmowanie zwrotu towarów w kasach;

  • pomoc w rozliczeniach, zabezpieczeniach środków finansowych i dokumentów firmowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 712129104