2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Prądnik Biały
Dodane 04 maja 2024

Doradca ds. programu Czyste Powietrze - OZE, foto, pompy ciepła

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Pozytywni CO2 - jesteśmy fundacją, założoną przez jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy. Głównym naszym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisje CO2.

Już w kwietniu otwieramy nasz SHOWROOM na ul. Armii Krajowej w Rzeszowie, który ma dać możliwość pokazania klientowi rozwiązań, które rekomendujemy.

Dlatego poszukujemy:

Doradców ds. czystego powietrza i branży OZE - (Zakopane, Nowy Targ, Limanowa)

Opis Stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie współpraca z samorządem ( miastami i gminami ), w obszarze programu czyste powietrze, mój prąd i moje ciepło. Na początkowym etapie przy współpracy z samorządem chcemy razem z Tobą organizować spotkanie edukacyjno-informacyjne na temat programu czyste powietrze, a następnie po przez fachowe doradztwo razem z audytorem energetycznym wdrażanie dla poszczególnych mieszkańców odpowiednich rozwiązań z zakresu termomodernizacji budynków.

Co chcemy Ci zaoferować:

- Atrakcyjne zarobki i system premiowy,

-Samochód służbowy, laptop, telefon firmowy,

- Pracę w zespole, który gra do jednej bramki,

- Ciągły rozwój, również poprzez szkolenia, - ponieważ naszym założycielem jest jedna z największych firm szkoleniowych i wiemy jak rozwój jest ważny,

- Tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już blisko 80),

- Kartę Multi SPORT po okresie próbnym,

- Wyjazdy zagraniczne z całą grupą wektor wiedzy:

2021 – PRAGA – sprawdź nas na Youtube,

2022 – Budapeszt - sprawdź nas na Youtube,

2023 wierzymy że z TOBĄ :)

Każda osoba aplikująca otrzyma w prezencie pierwszy rozdział kursu z inteligencji finansowej, czyli naszego unikalnego produktu, gdyż chcemy żebyś w naszej organizacji stawał się mądry i zamożny.

www.szymontrzemzalski.pl

Czego od Ciebie oczekujemy

-Utrzymywania dobrych relacji z gminami i osobami z gmin które przyjmują wnioski z czystego powietrza,

-Dbanie o dobre relacje z klientami i rozwój współpracy z nimi,

-Chęć przyczynienia się do pozbycia w wielu gminach smogu i nadmiernej emisji CO2,

-Doświadczenia w branży OZE lub sprzedaży,

Jeśli:

-Ochrona środowiska jest Ci bliska,

-Lubisz sprzedawać,

-Jesteś komunikatywny/a i cechuje Cię wysoka kultura osobista,

-Wiesz, że sukcesu nie osiąga się w pojedynkę i umiesz pracować w zespole,

-A może masz jeszcze jakieś dodatkowe atuty? Np. doświadczenie w branży fotowoltaicznej i sprzedażowej?

To aplikuj do nas!

Prześlij aplikację wraz z aktualnym CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 819799887