2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łobódź
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. Pokryć Dachowych i Obsługi Klienta - Aleksandrów Łódzki

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łobódź

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwany Doradca ds. Pokryć Dachowych i Obsługi Klienta

Stalpunkt (dawniej CTB Centrum Taniej Blachy) poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. Pokryć Dachowych i Obsługi Klienta do naszego punktu sprzedaży.

Lokalizacja: 95-070 Łobódź 17,

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

  • 2 soboty w miesiącu: 8:00 - 14:00

Obowiązki:

  • Obsługa klientów w punkcie sprzedaży.

  • Doradztwo w zakresie doboru pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych.

  • Wyliczanie ilości potrzebnych materiałów na podstawie wymagań klientów.

  • Realizacja zamówień i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnych (mile widziane).

  • Umiejętność obsługi klienta oraz komunikatywność.

  • Znajomość podstawowych materiałów budowlanych, w tym pokryć dachowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na zgłoszenia!

Lokalizacja

Łobódź,

Łódzkie

Łódzkie, Łobódź
ID: 915276982