2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. obsługi praktyk i pracodawców

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Organizacja praktyk zawodowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z praktykami;
  • Udzielanie informacji o procesie realizacji praktyk prowadzenie spotkań informacyjnych;
  • Obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna studentów i pracodawców;
  • Współpraca z pracodawcami oraz podmiotami zewnętrznymi, w zakresie niezbędnym do organizacji praktyk zawodowych, staży oraz pośrednictwa pracy;
  • Współorganizacja szkoleń, warsztatów i innych działań z pracodawcami;
  • Prowadzenie korespondencji;
  • Archiwizacja dokumentacji.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany)
  • min. roczne doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do pracy w wybrane soboty

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911954462