2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca ds. Nieruchomości w Biurze Nieruchomości ,,HOME''

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości.

Będziesz wykonywać wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne, a Twoje wynagrodzenie będzie oparte na prowizji.

Jeśli już pracujesz w sprzedaży i denerwuje Cię:

• częste nie domykanie transakcji,

• nawijanie makaronu na uszy,

• przeciąganie liny i ciągła szermierka słowna,

• monotonia i dzień świstaka

to być może warto, byś przeczytał to ogłoszenie do końca.

Nasze wymagania

  • czujesz się w kontaktach z ludźmi jak ryba w wodzie

  • jesteś ambitna/y i samodzielna/y w działaniu

  • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia

  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas

  • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie

  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań

Mile widziane

  • miałeś do czynienia ze sprzedażą

  • interesujesz się nieruchomościami

Co oferujemy

  • Kontrakt B2B, umowa zlecenie

  • Jedne z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku

  • Wymiar pracy - Elastyczny czas pracy

  • Zarobki 5-25 tys.

  • Stabilną współpracę w nowoczesnej bardzo zaawansowanej technologicznie firmie

  • Okazję dołączenia do ambitnego zespołu agentów nieruchomości

  • Rozbudowaną bazę Klientów – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

  • Dostęp do nieruchomości z segmentu rynku pierwotnego

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż

  • Nowoczesne narzędzia sprzedażowe

  • Wsparcie departamentu prawnego

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

HOME to biuro, które kolejny rok z rzędu otrzymuje liczne nagrody za profesjonalne podejście w obsłudze klienta. Nasz Zespół aktywnie współtworzy polski rynek obrotu nieruchomościami od lat, ugruntowując dobre praktyki i wyznaczając najwyższe standardy.

Jeżeli jesteś zainteresowany

Wyślij do nas CV ze zdjęciem!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 835840320