2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Nowa Huta
Dodane 14 maja 2024

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI Rozwijająca praca dla najlepszych Nowa Huta.

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Oferujemy pracę w najstarszym Biurze Nieruchomości na terenie Starej Huty na stanowisku

DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta

Kogo zapraszamy do współpracy?

Jeśli jesteś: kreatywny i otwarty na nowe wyzwania, ambitny i konsekwentny w dążeniu do celu, przyjaźnie nastawiony do życia i lubisz kontakt z ludźmi, samodzielny i umiesz zarządzić sobą w czasie to właśnie Ciebie widzimy w naszym zespole!

Twoje zadania:

Część dnia będziesz spędzał w biurze, a część w terenie.

Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie i prezentację ofert nieruchomości;

Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami;

Dla Ciebie:

Stała podstawa oraz progresywny system premiowy;

Cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

Doświadczenie zawodowe w branży, która zawsze będzie "na czasie";

Pracę w jednym z biur sieci Agencji Nieruchomości PRIMOCASA.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 834455161