2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piekary Śląskie
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca ds. Nieruchomości - Piekary Śląskie i ościenne

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Interesuje Cię praca w branży nieruchomości? Chcesz nieustannie poszerzać swoje kompetencje i zarabiać adekwatnie do efektów Twojej pracy? Cieszymy się, że trafiłeś na to ogłoszenie!

Tworzymy zespół specjalistów ds. nieruchomości do obsługi rynku na terenie Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Bytomia, Katowic, Chorzowa, Rudy Śl. i miast ościennych. Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w branży nieruchomości.

Jeżeli nie masz doświadczenia to nie szkodzi. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! W ramach współpracy oferujemy cykl szkoleń z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dla osób posiadających doświadczenie zawodowe w obsłudze rynku nieruchomości warunki współpracy ustalane będą indywidualnie,

Naszym Agentom oferujemy:

  • przejrzysty system prowizyjny (bez górnej granicy wynagrodzenia)

  • współpraca na podstawie umowy agencyjnej (B2B)

  • funkcjonalne dostępne przez całą dobę

  • wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe oraz zewnętrzne szkolenia sprzedażowe i z zakresu prawa

  • dostęp do naszej bazy klientów

  • stałe wsparcie ze strony opiekuna

  • skuteczne działania marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

  • elastyczny czas pracy - nie wymagamy obecności w biurze!

Zakres obowiązków:

  • obsługa powierzonych nieruchomości (przekazujemy gotowe zlecenia)

  • pełne wsparcie klienta w procesie sprzedaży / kupna, przygotowywanie ofert, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, przygotowanie dokumentów, współpraca z notariuszem

  • systematyczne pozyskiwanie nowych ofert do sprzedaży lub wynajmu w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości

  • nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

  • monitorowanie zmian na rynku nieruchomości

  • dobra umiejętność obsługi komputera i podstawowego oprogramowania,

Od Agentów oczekujemy:

  • prawo jazdy oraz własny samochód - warunek konieczny

  • umiejętność zarządzania pracą własną, bez nadzoru przełożonego - nie wyznaczamy Ci godzin pracy!

  • dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

  • determinacja w realizacji celów, samodyscyplina i energia w działaniu

  • chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

APLIKUJ! Wyślij swoje CV

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 910422615