2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bytom
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca ds. Nieruchomości - Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dołącz do naszego zespołu jako Doradca ds. Nieruchomości i bądź częścią naszej firmy na rynku nieruchomości. Poszukujemy osób nastawionych na rozwój i osiąganie postawionych celów.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! W ramach współpracy oferujemy cykl szkoleń z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasz autorski system szkoleniowy pozwala zarabiać poważne pieniądze od pierwszego miesiąca, również przez osoby startujące w tym zawodzie.

Obsługujemy nieruchomości na terenie: Bytomia, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór i miast ościennych.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, nastawioną na sukces, lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie niezależność, wolność w zarządzaniu czasem pracy, a co najważniejsze chcesz mieć wpływ na swoje zarobki - ta branża jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • systematyczne pozyskiwanie nowych ofert do sprzedaży w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości

  • nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

  • prezentacje nieruchomości

  • negocjacje warunków transakcji

  • monitorowanie zmian na rynku nieruchomości

Nasze oczekiwania:

  • organizacja swojego czasu - Nie wyznaczamy Ci godzin pracy!

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

  • determinacja w realizacji celów, samodyscyplina i energia w działaniu

  • chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Zapewniamy:

  • jasny i przejrzysty system prowizyjny – Twoje zarobki zależą od Twojego zaangażowania

  • szkolenie wdrożeniowe oraz dodatkowe przeszkolenia w trakcie pracy - nie wymagamy doświadczenia!

  • wsparcie i mentoring w pierwszych miesiącach pracy

  • leady - po wstępnym wdrożeniu przekazujemy wartościowe kontakty

  • skuteczne działania marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

  • szkolenia rozwojowe doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

Dla kogo praca?

  • Nie boisz odezwać się do drugiego człowieka

  • Umiesz ustawić swój grafik/plan dnia

  • Możesz dać sobie czas, aby rozkręcić się do pełnych obrotów

  • Wiesz, że bez mądrej i ciężkiej pracy nic się samo nie zrobi

  • Chcesz się szkolić i ciągle rozwijać

  • Szukasz luźnej atmosfery w pracy

  • Masz motywację, aby zarabiać

Pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał, więc daj sobie szanse. Jeżeli zjadłeś już zęby na rynku nieruchomości i po prostu szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie - tutaj na pewno je znajdziesz. Jeżeli dopiero co wchodzisz na rynek pracy, zmieniasz branżę, chciałbyś spróbować czegoś nowego wystarczy, że przekonasz nas że jesteś właściwą osobą na to stanowisko. CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie przez OLX

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909375774