2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca ds Nieruchomości

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Osiągnąłeś sufit swoich możliwości u aktualnego pracodawcy i przestałeś się rozwijać? Szukasz nowego pomysłu na dalszy etap swojej kariery lub po prostu Twoją aktualną wypłatę zjadają rachunki? Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Jesteś nastawiony na samorealizację?

Samorealizacja, polega przede wszystkim na podejmowaniu działań i decyzji.

Tworzymy zespół specjalistów ds. nieruchomości do obsługi rynku na terenie Białegostoku i nie tylko. Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w branży nieruchomości.

Jeżeli nie masz doświadczenia to nie szkodzi. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! W ramach współpracy oferujemy cykl szkoleń z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Dla osób posiadających doświadczenie zawodowe w obsłudze rynku nieruchomości warunki współpracy ustalane będą indywidualnie,

Naszym Agentom oferujemy:

przejrzysty system prowizyjny (bez górnej granicy wynagrodzenia)

wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe oraz zewnętrzne szkolenia sprzedażowe

dostęp do naszej bazy klientów

stałe wsparcie na każdym etapie kariery

skuteczne działania marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości

elastyczny czas pracy

pomoc w budowaniu własnej marki osobistej.

Zakres obowiązków:

obsługa powierzonych nieruchomości

pełne wsparcie klienta w procesie sprzedaży / kupna, przygotowywanie ofert, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, przygotowanie dokumentów, współpraca z notariuszem

systematyczne pozyskiwanie nowych ofert do sprzedaży lub wynajmu w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości

nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)

monitorowanie zmian na rynku nieruchomości

dobra umiejętność obsługi komputera i podstawowego oprogramowania,

Od Agentów oczekujemy:

prawo jazdy

umiejętność zarządzania pracą własną, bez nadzoru przełożonego

dyspozycyjność

łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Jeżeli jesteś osobą, która nie ma problemów w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz rozmawiać z ludźmi zarówno przez telefon, jak face to face to ta praca jest dla Ciebie stworzona

determinacja w realizacji celów, samodyscyplina i energia w działaniu

chęć podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

Wysokiej kultury osobistej

Zaangażowania i rzetelnej pracy

mile widziane doświadczenie

APLIKUJ! Wyślij swoje CV lub po prostu napisz 2/3 zdania dlaczego chcesz z nami pracować, skąd jesteś i co możesz zaoferować.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 858518069