2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalna, Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Partner House Group jest dynamicznie rozwijającą się agencją nieruchomości z siedzibą w ścisłym centrum Warszawy, która skupia się na świadczeniu wysokiej jakości usług i budowaniu pozytywnych, długofalowych relacji z klientami. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży, jak i w wynajmie nieruchomości.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych ofert i rozbudowę istniejącej bazy

  • marketing ofert nieruchomości

  • koordynowanie procesu sprzedaży/najmu

  • budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości

  • doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta

  • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji

  • systematycznej pracy i determinacji w dążeniu do celu

  • samodzielności i umiejętności

  • pracy zespołowej

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • wysokie prowizje (do 70% - uzależnione od osiąganych wyników)

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia wprowadzające i wsparcie doświadczonego pośrednika

  • bardzo dobrą atmosferę w biurze

  • niezbędne narzędzia: smartphone, komputer, i system CRM (Esti).

  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością awansu na stanowisko kierownicze.

CHCESZ KONTYNUOWAĆ SWOJĄ KARIERĘ W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI - DOŁĄCZ DO NAS, ZAPEWNIAMY NAJLEPSZE WARUNKI PROWIZYJNE NA RYNKU

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 763823331