2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sopot
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Aleksandra
Dodane 01 maja 2024

Doradca ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Cherry Home to marka o ogólnopolskim zasięgu i lokalnym, rodzinnym sercu, która na pierwszym miejscu stawia partnerskie relacje oraz satysfakcję z ambitnie i perfekcyjnie realizowanych projektów.

Poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej rodziny i wspólnie wyznaczać kierunek, w którym porusza się zarówno nasza marka, jak i cała branża nieruchomości.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko: doradca ds. Nieruchomości.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów na najwyższym poziomie – kompleksowa opieka nad zleceniami to nasza wizytówka

  • Skuteczne i systematyczne pozyskiwanie nieruchomości

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu oraz inwestycji w nieruchomości

  • Przygotowanie i prezentowanie nieruchomości

  • Profesjonalne opracowywanie ofert oraz ich ciągła promocja

  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości

  • Współpraca z zespołem i budowanie pozytywnych relacji

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku oraz analiza rynku z zespołem

  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki i firmy

  • Współpraca w zakresie pozyskiwania kredytów i ubezpieczeń

Nasza wymagania:

  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami – naszą siłą jest zespół dobrze współpracujących ze sobą osób

  • Ambitne podejście do realizowanych projektów

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywna energia do działania

  • Komunikatywność i umiejętność słuchania ze zrozumieniem

  • Proaktywna postawa z odwagą do podejmowania samodzielnych decyzji

  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do pracy

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku nieruchomości

Oferujemy:

  • Miejsce w zgranym zespole z przyjazną atmosferą, w którym pracownik jest zawsze na pierwszym miejscu

  • Realną możliwość rozwoju - zdobywanie wiedzy z rynku nieruchomości

  • Wysokie zarobki oparte na sprawdzonym systemie prowizyjnym oraz wynagrodzenie podstawowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Jasną ścieżkę kariery, realne możliwości awansu

  • Szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami

  • Wsparcie zespołu w działaniach

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 649527367