2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Tigres Nieruchomości
Dodane 11 czerwca 2024

Doradca ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Czy jesteś gotowa/y na dynamiczną karierę w świecie nieruchomości? Dołącz do zespołu Tigres Nieruchomości i spełniaj marzenia o przestrzeniach!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Pozytywnego nastawienia, pewności siebie i wysokiej kultury osobistej.

  • Perfekcyjnej organizacji pracy własnej.

  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu.

  • Wielozadaniowości, decyzyjności, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

  • Nienagannej prezencji.

  • Mile widziane:

    • Prawo jazdy (własne auto),

    • Znajomość rynku nieruchomości.

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne szukanie i budowanie bazy klientów.

  • Sprzedaż nieruchomości: Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży nieruchomości.

  • Prezentacje nieruchomości: Organizacja i prowadzenie prezentacji dla potencjalnych nabywców.

  • Doradztwo: Profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości.

  • Negocjacje: Prowadzenie skutecznych negocjacji w imieniu Klienta.

  • Zarządzanie ofertami: Aktualizacja bazy danych i ofert nieruchomości.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!

  • Szkolenia i rozwój: Profesjonalne i kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy, całe nasze know-how, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Wsparcie zespołu: Profesjonalny i życzliwy zespół zawsze gotowy do pomocy, przyjazna atmosfera pracy.

  • Narzędzia pracy: Służbowy telefon komórkowy i laptop.

    Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Dlaczego warto z nami pracować?

W Tigres Nieruchomości nie tylko sprzedajemy nieruchomości – pomagamy ludziom znaleźć miejsce, które będą nazywać domem. Jesteśmy dynamicznym i kreatywnym zespołem, który stawia na innowacyjność i nieszablonowe podejście do biznesu. Jeśli masz pasję do nieruchomości, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, to czekamy właśnie na Ciebie!

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem.

Dołącz do Tigres Nieruchomości i buduj swoją przyszłość z nami!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 919954326