2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca ds. kredytów hipotecznych (eliminacja WIBOR)

Wynagrodzenie

5 000 - 200 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Fundacja Ochrony Prawnej KONSUMO poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca ds. odzyskiwania WIBOR i obniżania rat kredytowych (kredyty hipoteczne)

Jako fundacja niesiemy skuteczną pomoc prawną dla konsumentów w starciu z bankami i firmami pożyczkowymi. Obecnie jednym z obszarów, na którym koncentrujemy swoją działalność to pomoc prawna polegająca na odzyskiwaniu odsetek z tytułu kredytów hipotecznych opartych na stawce WIBOR i znacznemu obniżeniu dzięki temu rat kredytowych płaconych przez kredytobiorców hipotecznych (eliminacja WIBOR).

Kogo poszukujemy?

  • osób z doświadczeniem w branży kredytowej, pożyczkowej i bankowej, ale również osób, które chciałyby zdobyć cenne doświadczenie, oferując pomoc prawną osobom poszkodowanym przez banki

  • osób komunikatywnych i potrafiących nawiązywać relacje z klientami osób rzetelnych i poważnie podchodzących do powierzonych zadań i obowiązków

  • osób, które mogą mieć dostęp do kredytobiorców spłacających kredyty hipoteczne

    Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników

  • nieograniczone możliwości zarobkowania, w tym możliwości uzyskania dodatkowych zarobków niezależnie od obecnie wykonywanej pracy miłą i przyjazną atmosferę współpracy

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • możliwości budowy własnego zespołu sprzedażowego i awansu w strukturze

  • wsparcie działu prawnego

    Zakres obowiązków i zadań?

  • pozyskiwanie osób poszkodowanych przez banki – kredytobiorców spłacających kredyty hipoteczne oparte o stawkę WIBOR

  • prezentowanie oferty – pomocy prawnej w odzyskaniu spłaconych odsetek z tytułu kredytów hipotecznych opartych o stawkę WIBOR i obniżeniu płaconych rat kredytowych

  • współpraca z działem prawnym

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909537929