2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zgorzelec
Leroy Merlin
Dodane 28 kwietnia 2024

Doradca / doradczyni ds. klientów kluczowych - Zgorzelec

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami sklepu;

  • realizację indywidualnych celów sprzedażowych;

  • dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów;

  • koordynowanie usług przed i posprzedażowych (kosztorysy, zwroty, reklamacje).

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje z klientem detalicznym i hurtowym;

  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług;

  • umiesz ustalać priorytety i efektywnie planujesz swój czas;

  • interesujesz się majsterkowaniem i wykończeniem lub dekoracją wnętrz (będzie to dodatkowym atutem).​

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • premię kwartalną, która maksymalnie może wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować;

  • udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;

  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;

  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;

  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami ;

  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor) bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;

  • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingową Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;

  • platformę benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;

  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;

  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;

  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;

  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;

  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl  w polityce prywatności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 903121496