2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

DORADCA DS. KLIENTA – sprzedaż, obsługa, okna, drzwi, stolarka okienna

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

POZYTYWNI CO2

Głównym naszym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisję CO2. Już w kwietniu otwieramy nasz SHOWROOM - największy na podkarpaciu w obszarze OZE na ul. Armii Krajowej

W związku z planowanym otwarciej naszej nowej inwestycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. KLIENTA – stolarka okienna i drzwiowa, okna i drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Miejsce pracy: Showroom PozytywniCO2 – Rzeszów, ul. Armii Krajowej

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie profesjonalna obsługa klienta oraz doradztwo w zakresie doboru stolarki drzwiowej i okiennej w naszym Showroomie. Prezentacja umieszczonych tam produktów poszczególnych marek, zarówno od strony technicznej, jak i kosztowej. Dobór optymalnych rozwiązań dla prowadzonych i planowanych inwestycji. Dokonywanie wycen poszczególnych komponentów, przygotowywanie zamówień oraz planowanie realizacji. Udzielanie informacji w kwestiach związany z uzyskaniem finansowania z programu Czyste Powietrze.

Twój zakres obowiązków:

·       Aktywna i profesjonalna prezentacja oferty producentów drzwi i okien,

·       Badanie potrzeb i doradztwo w celu wyboru optymalnych rozwiązań,

·       Kompleksowa obsługa klienta: od informacji po planowanie inwestycji,

·       Budowanie długoterminowych relacji z klientami,

·       Możliwość cross salingu innych rozwiązań biznesowych.

 Czego oczekujemy:

·      Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,

·      Znajomości produktów takich jak okna i drzwi,

·      Empatia i umiejętność tworzenie długofalowych relacji.

Zapewniamy:

·       Dowolność w wyborze formy współpracy: umowa o pracę lub B2B,

·       Wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje sprzedażowe,

·       Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przez producentów,

·       Możliwości rozwoju i awansu,

·       Dedykowany CRM, materiały marketingowe,

·       Laptop, telefon służbowy, karta Mutlisport

·       Tort w Twoje urodziny i innych członków zespołu :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 874182113