2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. Klienta Faktoria Nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz dość pracy według ustalonego schematu, codziennego wykonywania tych samych zadań, braku aprobaty Twoich działań. Poszukujesz inspiracji, wyzwań i wynagrodzenia odpowiadającego Twojemu zaangażowaniu. Zapraszamy do nas.

Kim jesteśmy?

Stanowimy zgrany zespół doradców ds. nieruchomości o wieloletnim doświadczeniu. Na białostockim rynku nieruchomości zdarliśmy nie jedną parę butów, przeprowadziliśmy setki rozmów, zgromadziliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu nieruchomości nie mają przed nami tajemnic.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy doświadczenie nie tylko w branży nieruchomości, ale również w obszarach takich jak media i marketing.

Jesteśmy znani z rzetelności i solidności w działaniu.

Mamy głęboką znajomość branży nieruchomości, co pozwala nam działać skutecznie.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim osób gotowych na wyzwania, jakie stwarza rynek nieruchomości.

Samodzielnych i dobrze zorganizowanych.

Równie ważna będzie umiejętność działania w sytuacjach stresujących i pod wpływem czasu.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży nieruchomości, ale doświadczenie w sprzedaży byłoby mile widziane.

Gotowych do pracy w systemie B2B lub na umowę zlecenie.

Znających obsługę komputera.

Posiadających prawo jazdy kategorii B.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Obsługa powierzonych nieruchomości i pełne wsparcie klienta w procesie sprzedaży/kupna.

Przygotowywanie ofert, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji.

Przygotowanie dokumentów do transakcji.

Systematyczne pozyskiwanie nowych ofert do sprzedaży lub wynajmu w celu utworzenia własnej bazy nieruchomości.

Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi).

Monitorowanie zmian na rynku nieruchomości.

Co oferujemy?

Pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie.

W pełni wyposażone biuro w świetnej lokalizacji.

Szkolenia, które pozwolą Ci rozwijać się zawodowo.

Wsparcie doświadczonych agentów.

Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju umożliwiającą planowanie swojej kariery.

System wynagrodzeń motywujący do osiągania coraz lepszych wyników.

Swobodę działania i możliwość realizacji własnych pomysłów.

Przejrzyste zasady współpracy i uczciwą prowizję.

Elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie i jesteś gotów podjąć wyzwanie, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Dołącz do naszego zespołu i razem osiągajmy sukcesy!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 862571741