2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Kujawsko-pomorskie
  6. Odnawialna - Toruń
Akcja Energia - Partner Energa Obrót
Dodane 29 kwietnia 2024

doradca ds. fotowoltaiki i pomp ciepła ENERGA OBRÓT SA

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bezpośrednia i telefoniczna zgłoszeń zainteresowanych klientów, przydzielonych od Energa Obrót

  • reprezentowanie spółki Energa Obrót podczas spotkań bezpośrednich i telefonicznych z klientami B2C i B2B

  • Prezentacja i sprzedaż kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów

  • Doradztwo w zakresie korzyści finansowych i ekologicznych związanych z inwestycją

  • przygotowanie ofert handlowych, generowanie z systemu umów handlowych

  • stosowanie standardów obsługi klienta Energa Obrót

Nasze wymagania

  • motywacja i predyspozycje do pracy w charakterze doradcy klienta

  • umiejętności porozumienia się z klientem, otwartości, łatwości wysławiania się i umiejętności wyjaśniania wątpliwości.

  • nastawienie na cel i zaangażowanie – czyli odpowiedzialność za wyniki i dążenie do ich realizacji,

  • dobra organizacja pracy

  • zainteresowanie tematyką Odnawialnych Źródeł Energii

  • pożądane doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta

Oferujemy

  • Leady od ENERGA, których nie miał nikt przed Tobą

  • certyfikacje doradcy ENERGA Obrót

  • udział w szkoleniach produktowych oraz sprzedażowych

  • pokrycie koszów dojazdów na spotkania biznesowe

  • partnerski system współpracy uzależniony od zaangażowania i wyników

  • wsparcie osób z wieloletnim doświadczeniem w fotowoltaice i energetyce

  • Back office wyznaczonych pracowników Akcja Energia oraz Energa

  • dostęp do rozwiązań opartych o najlepsze marki i gwarancje ENERGA

  • możliwość rozwoju własnej grupy sprzedażowej

  • indywidualny program wdrożeniowy – szkolenia, mentoring, wsparcie narzędziowe, wsparcie finansowe

Benefity

  • dofinansowanie indywidualnych szkoleń

  • możliwość uzyskania certyfikatów ze szkoleń branżowych i sprzedażowych

O nas

Już od 3 lat jesteśmy oficjalnym partnerem Energa Obrót SA w zakresie sprzedaży rozwiązań fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla klientów B2C i B2B. Nasz zespół tworzą osoby z całego kraju, dlatego pracujemy w trybie online, wspierając się podczas stałych spotkań, warsztatów szkoleń.

Nasi doradcy oprócz otrzymywania LEAD-ów od zainteresowanych klientów mają możliwość stałego kontaktu z menedżerem oraz pracownikami technicznymi ENERGA OBRÓT. Razem z Energa, pragniemy rozbudowywać nasz zespół na terenie całego kraju.

Szukamy odpowiedzialnych i kreatywnych osób, które rozwiną z nami sprzedaż w podległym regionie.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913727781