2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca ds. Finansowania Fabrycznego

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Autoryzowany Dealer marki Case IH / STEYR

Firma KISIEL AGROTECH poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca ds. Finansowania Fabrycznego

Opis stanowiska:

- Sprzedaż usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych - Profesjonalne doradztwo klientom - Kompletowanie dokumentacji finansowej -Zawieranie umów z Klientami - Realizacja założeń sprzedażowych -Współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi oraz z nowymi Klientami

Czego oczekujemy:

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta - Oczekiwane doświadczenie w branży finansowej - Umiejętności negocjacyjne oraz nawiązywania kontaktów - Wysoka kultura osobista - Samodzielność oraz nastawienie na realizację celów - Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w dużej, stabilnej firmie - Szkolenia w kraju oraz za granicą - Przyjazne środowisko pracy w doskonale zorganizowanym zespole -  Niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 895014493