2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bolesławiec
Dodane 23 maja 2024

Doradca ds. finansów

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Zatrudnię pracownika na stanowisko doradcy ds. finansów i ubezpieczeń.

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej albo myślisz o zmianie branży, zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy. Nasza firma oferuje wiele szkoleń, które pomogą Ci dojść do perfekcji.

Profity:

-wysokie zarobki

-elastyczny czas pracy

-bezpłatne szkolenia, które pomogą Ci nauczyć się dokształcić w sferze finansowej

-bezpłatne licencje do 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych

-bezpłatne licencje do wszystkich banków

-pomoc i wsparcie

-miła atmosfera

-wyjazdy służbowe

Obowiązki:

-udzielanie porad finansowych

-wykonywanie analiz potrzeb klienta

-budowanie trwałych relacji z klientem

-systematyczność

Wymagania:

-wykształcenie średnie

-niekaralność

-mile widziane prawo jazdy kat.B

W naszej firmie oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia, szkolenia, konkursy, wyjazdy firmowe oraz miłą atmosferę

Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania aktualnego CV

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 920350766