2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Tysiąclecie
Dodane 21 maja 2024

Doradca ds. dofinansowań

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

MTM Energy Group specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach mających na celu poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych.

Jako Doradca Energetyczny ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w MTM Energy Group, będziesz kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnego za doradztwo oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Działamy na terenie całej Polski

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa pełnego zakresu produktów dotowanych poprzez program Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło oraz Ciepłe Mieszkanie

- aktywne pozyskiwanie klienta

- budowanie bazy klientów na podstawie określonego systemu pozyskiwania kontaktów

- odbywanie spotkań sprzedażowych

- kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania:

- chęć do pracy i rozwoju,

- wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,

- pozytywne nastawienie

- aktywne pozyskiwanie klientów

- czynne prawo jazdy kat. B

- dyscyplina,

- nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży

To oferujemy:

- nieprzeciętne zarobki za 1 umowę 3500 zł podstawy plus prowizja

- pracę wtedy kiedy chcesz i gdzie chcesz

- formę współpracy: B2B, B2C

- możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych

- zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start oraz platformę e-learning

- otrzymasz wsparcie managera oraz topowych trenerów sprzedaży w Polsce,

- nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży,

- możliwość awansu popartego wynikami, a nie długością stażu pracy,

Jak aplikować?

Skontaktuj się z nami pod nr tel: 668 048 086 (w godz 8-16), abyśmy mogli umówić się na spotkanie rekrutacyjne

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się stacjonarnie w naszym biurze

Szukamy osób w każdym wieku. Jesteśmy otwarci na wszelkie współprace. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 919879954