2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Doradca / Doradczyni ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

SKYLIGHT BROKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro nieruchomości działające nieprzerwanie od 2016 r., tworzone przez stosunkowo młody zespół osób zaangażowanych, których wspólnymi celami są: świadczenie wysokiej jakości usług i indywidualna opieka nad każdym klientem. Cenimy współpracę i pozytywne relacje wewnątrz firmy. Stwarzamy warunki dla rozwoju i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania.

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko: Doradca / Doradczyni ds. Nieruchomości (zarówno junior bez doświadczenia, jak i osoby z doświadczeniem).

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwania i pozyskiwanie ofert nieruchomości na sprzedaż i/lub wynajem

  • spotkania osobiste z klientami

  • zawieranie umów

  • tworzenie ofert nieruchomości

  • obsługa właścicieli i klientów poszukujących (kontakt z klientami, negocjacje, prezentowanie nieruchomości)

  • doradztwo i wsparcie w procesie obrotu nieruchomościami (zapewniamy merytoryczne przygotowanie i wsparcie specjalistów)

  • organizowanie i przeprowadzanie transakcji obrotu nieruchomościami (j.w.)

  • stosowanie w pracy systemu CRM

  • przestrzeganie standardów firmy

  • budowanie relacji i rozwijanie współpracy z klientami

Podział czasu pracy

40% - praca stacjonarna/zdalna | 60% - praca mobilna (spotkania w nieruchomościach)

Nasze wymagania

  • komunikatywność – gotowość do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta

  • wysoka kultura osobista, prezencja adekwatna do zawodu

  • chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

  • biegła znajomość języka polskiego (min. C1 lub ojczysty)

  • wykształcenie średnie

  • umiejętność zarządzania własnym czasem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub branży nieruchomości

  • znajomość innych języków obcych

  • wykształcenie w kierunkach prawniczych, ekonomicznych

To oferujemy

  • możliwość uzyskiwania wysokich zarobków w systemie prowizyjnym (model progresywny - im wyższy wynik, tym wyższa podstawa % prowizji)

  • przez pierwsze miesiące wynagrodzenie podstawowe - tj. ryczałt kwotowy za pozyskanie określonej ilości ofert (12 ofert -> 2 tys. PLN brutto; 20 ofert -> 3 tys. PLN brutto)

  • pakiet szkoleń wstępnych (umiejętności miękkie, sprzedaż i negocjacje, wiedza z zakresu prawa i podatków, obsługa klienta, praca z nieruchomościami)

  • praca w grupie rozpoznawalnych marek na rynku

  • niekorporacyjna kultura organizacyjna, kameralna atmosfera

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • niezbędne narzędzia do pracy, zaplecze marketingowe dla obsługiwanych ofert

  • doskonale zlokalizowane, przestronne biuro w kamienicy (Warszawa - ul. Wilcza / Łódź - ul. Piotrkowska)

  • spotkania i imprezy integracyjne

  • bonusy finansowe za polecenie nowych współpracowników

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Kwartalny ranking z nagrodami finansowymi

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918710151