2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąb
rekruter
Dodane 10 czerwca 2024

Doradca / Doradczyni ds. Klienta Biznesowego

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres zadań:

·   Nawiązywanie relacji i pozyskiwanie Klientów Biznesowych na określonym terenie

·   Rozpoznanie i odpowiadanie na potrzeby Klienta

·   Prowadzenie negocjacji biznesowych

·   Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

Szukamy Ciebie, jeśli:

·   Potrafisz budować relacje i dobrze czujesz się w pracy z klientem

·   Posiadasz proaktywną postawę i chęci do nauki

·   Masz pomysł na siebie i chcesz go z nami zrealizować

·   Chcesz się rozwijać w sprzedaży i poznać branżę telekomunikacyjną i IT

Oferujemy:

·   Umowę o pracę w firmie będą liderem w branży telco

·   Atrakcyjny system premiowania

·   Elastyczny i kompleksowy system wdrożenia na stanowisko

·   Pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami branży telco

·   Pełne wsparcie przełożonego

·   Atmosferę, która sprzyja pozostaniu z nami na długo

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 919501281