2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 05 kwietnia 2024

Doradca Biznesowy PLAY - pracuj dla autoryzowanego partnera sieci PLAY

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaKadra kierownicza

Opis

Stanowisko: Doradca Biznesowy Sieci PLAY

Region: Możliwość pracy na terenie całego kraju z domu lub z biura w Katowicach

Specjalista Sprzedaży / Doradca Biznesowy pracuje na samodzielnym stanowisku, na terenie wyznaczonym przez siebie, sprzedając usługi PLAY Voice, Data, ICT. W Naszym zespole jest kilkudziesięciu Doradców Biznesowych pracujących na terenie całej Polski, pracują oni w grupach bądź samodzielnie. Realizację swoich celów i zadań raportują menadżerom, którzy bez przerwy wspierają ich w działaniu.

TWOJE ZADANIA:

  • Odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych

  • Nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i utrzymujesz relacje z dotychczasowymi

  • Zarządzasz przypisanym portfelem Klientów biznesowych

  • Jesteś otwarty na ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych

  • Zamierzasz zapewniać swoim klientom profesjonalną obsługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Prowadzisz własną działalność Gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę

  • Jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania

JAKO CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU, OTRZYMASZ:

  • Najwyższe stawki prowizyjne na rynku

  • Prosty i elastyczny system prowizyjny, stworzony we współpracy z naszymi Doradcami

  • Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Pełne wsparcie przy rozpoczęciu współpracy oraz w jej trakcie

  • Możliwość rozwoju, poprzez zbudowanie swojego zespołu sprzedażowego

www.germatel.pl

Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 540282181