2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorzany
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca Biura Obsługi Pojazdów - BOSCH CAR SERVICE

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Przekazywanie podstawowych informacji klientom dot. ich pojazdu / kosztorysy napraw.

  • Weryfikowanie, czy klienci są zadowoleni z produktów lub usług.

  • Ponawianie kontaktu z klientami, aby upewnić się, że wciąż są zadowoleni z usług.

  • Informowanie klientów o dodatkowych produktach lub usługach.

  • Dyplomatyczne zachowanie w przypadku zapytań klientów i zgłaszanych problemów, potrzeb i obaw.

  • Przekazywanie zapytań i wątpliwości pracownikom wyższego szczebla.

  • Rozwiązywanie typowych problemów z produktem lub usługą.

  • Wprowadzanie dokumentów zakupu i sprzedaży.

Wymagania:

  • Potwierdzona umiejętność wspierania klientów telefonicznie, mailowo i przy pomocy czatu.

  • min. wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów

  • Umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.

  • Znajomość języka Niemieckiego min. B2

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • Skuteczne zarządzanie wieloma projektami i zadaniami jednocześnie.

  • Zdolność do odpowiadania na dużą liczbę telefonów lub e-maili dziennie.

  • Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

  • Uważność i cierpliwość.

  • Umiejętność znalezienia pozytywów w każdej sytuacji.

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat.

* Terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie;

* Interesującą pracę w nowoczesnej firmie;

* Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia na stanowisku pracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 910527809