2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Chojnice
Dodane 17 czerwca 2024

doradca bankowy Santander Bank Placówka Partnerska Chojnice

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasze wymagania;

interesujesz się branżą finansową – i chcesz tę wiedzę rozwijać, lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby,

  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,

  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,

  • masz doświadczenie w pracy związanej z finansami, sprzedażą lub obsługą klientów (mile widziane)

  • samodzielność w pracy na portfelu klientem

  • umiejętność dobrej organizacji i zarządzania czasem pracy

  • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu, przy zachowaniu dużej samodzielności

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych, profesjonalnych relacji z klientami

  • rozpoznawanie potrzeb klientów, przygotowywanie i prezentowanie ofert produktowych, oferowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja zadań sprzedażowych przy zachowaniu wysokich standardów jakości i etyki sprzedaży

  • obsługa klientów w zakresie: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, depozytów, kart i usług elektronicznych

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 921236551