2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dzikowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca Agrotechniczny - Wrocław i okolice

Lokalizacja

Dzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalna

Firma PHU BIOTEL Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Agrotechniczny - Przedstawiciel Handlowy

Region: dolnośląskie (Wrocław)

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów do produkcji rolnej ( środki ochrony roślin, nasiona, nawozy)

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i prowadzenie negocjacji

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na powierzonym terenie

  • pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, monitorowanie płatności

  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • znajomość branży rolniczej

  • wykształcenie wyższe-kierunkowe, mile widziane

  • zdolności handlowe i negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B.

  • miejsce zamieszkania odpowiadające danemu regionowi

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność organizacji pracy - samodzielność i dyscyplina

  • umiejętność obsługi komputera (programy Word, Excel)

  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy

  • stałe wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PHU BIOTEL Sp. z o.o. z siedzibą w Dzikowicach 87, 67-300 Szprotawa

Lokalizacja

Dzikowice,

Lubuskie

Lubuskie, Dzikowice
ID: 657765465