2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Dołącz Raw Nest i pomóż nam robić pyszną kawę! barista /sprzedawca

Wynagrodzenie

32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Raw Nest to miejsce, które powstało, aby popularyzować dietę roślinną, podstawą naszej kuchni jest smak, ładna prezentacja i wpływ na zdrowie.

Sami tworzymy wszystkie dania od podstaw, nie używamy półproduktów, wzmacniaczy smaków i produktów gotowych.

Oferujemy soki cold - pressed, smoothie, roślinne dania i zdrowe słodycze. Szukamy otwartej, pozytywnie nastawionej osoby do naszego zespołu, doświadczenie mile widziane.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko do OBSŁUGI KLIENTA/ BARISTA.

Obowiązki:

• obsługa klientów (przyjmowanie i wydawanie zamówień)

• przyrządzanie napojów (kawa, herbata, napoje na zimno)

• dbanie o porządek w lokalu.

Wymagamy:

• otwartości, schludności, pozytywnej energii i dobrej komunikacji,

• aktualnej książeczki sanepidowskiej,

• dobrej organizacji pracy,

• doświadczenie w pracy na ekspresie ciśnieniowym mile widziane.

Oferujemy:

• pracę w zgranym zespole,

• posiłki pracownicze,

• stawkę godzinową 27,7 -32 brutto / h w zależności od umiejętności,

• zmiany 8h / 12h w zależności od preferencji, lokal otwarty w godzinach 8.30 - 20.30 (wt-czw, nd) , piątek / sobota 8.30 - 22.30

W związku z planowanym rozwojem szukamy osób, które byłyby zainteresowane zostać dłużej w firmie.

Szukamy osób pełnoletnich, w lokalu jest serwowane wino.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910770862