2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białystok
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Młodych
Dodane 11 kwietnia 2024

Dołącz do świata Coralove! Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

Wynagrodzenie

27,70 - 28,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Młodych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wstąp do świata Coralove i stań się jedną z nas! Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy w naszym sklepie stacjonarnym w Białymstoku. Naszą misją, jest sprawić, by każda kobieta poczuła się pięknie i wyjątkowo. Kładziemy duży nacisk na zbudowanie odpowiedniej atmosfery życzliwości i uprzejmości dla naszych klientów. Czujesz, że to praca idealna dla Ciebie? Chcesz razem z nami dodawać kobietom pewności siebie? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta

- Aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie sklepu

- Dbałość o właściwą ekspozycję towarów

- Dbanie o porządek i czystość

- Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

- Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

- Obsługa wewnętrznego systemu magazynowego

- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Wymagania:

- Otwartość na kontakt z klientem, komunikatywność

- Zaangażowanie w pracę

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę zlecenie ( stawka 27,70zł brutto/h)

- Długotrwałe zatrudnienie

- Zniżki pracownicze na oferowane produkty

- Profesjonalne wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy

- Pracę w młodym i energicznym zespole z możliwością dalszego rozwoju

Mile widziane:

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu - czekamy na Ciebie :)

CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym, przyjmujemy na nasz adres mailowy kontakt coralove.pl

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Młodych
ID: 911030379