2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Rybnik
Dodane 28 kwietnia 2024

Dołącz do naszej dynamicznej drużyny jako Manager Sprzedaży!

Wynagrodzenie

6 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Niedawno otwarty oddział w Rybniku! Nasza znakomicie prosperująca firma w branży energetycznej ekspanduje na Śląsku, jak również w innych miejscach w Polsce (*dowiedz się jakich). Nie jest to kolejne ogłoszenie o pracę dotyczące OZE ( fotowoltaika ). To wyjątkowe wezwanie dla liderów, którzy są gotowi na zmianę rynku energetycznego.

Kim jesteśmy? Jesteśmy pionierami innowacji w branży energetycznej, łącząc tradycyjne źródła z nowoczesnymi technologiami. Współpracujemy z globalnymi partnerami, aby wprowadzać rozwiązania, które kształtują przyszłość energetyki dla Klienta Biznesowego, oferując mu energię elektryczną lub gaz na doskonałych warunkach.

Lokalizacja: Nasze biuro/oddział znajduje się w Rybniku, jednak praca ma głównie charakter terenowy na terenie Śląska, ale również stacjonarny.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Sprzedaż i obsługa klienta biznesowego: Głównie pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz kompleksowa obsługa obecnych klientów, w tym obsługa klienta z tzw. przekazanych leadów sprzedażowych.

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym: Budowanie, motywowanie i prowadzenie zespołu do osiągnięcia i przekroczenia celów sprzedażowych.

  • Strategia i planowanie: Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży zgodnie z globalnymi celami firmy.

  • Analiza rynku: Monitorowanie trendów rynkowych i dostosowywanie strategii, aby wyprzedzać konkurencję.

  • Budowanie relacji: Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami.

  • Innowacje: Współpraca z działem rozwojowym w celu wprowadzania nowych produktów i usług oraz ich rozszerzanie.

  • Szkolenia i rozwój: Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla zespołu, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami.

  • Codzienne i cykliczne raportowanie: Regularne przygotowywanie i przedstawianie raportów dotyczących postępów, wyników sprzedaży oraz innych kluczowych wskaźników efektywności, co umożliwi ciągłą ocenę i optymalizację działań.

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z bonusami za osiągnięcie celów.

  • Wsparcie i narzędzia startowe: Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii wspierających sprzedaż, w tym teczka z asortymentem startowym, laptop, telefon oraz auto.

  • Rozwój zawodowy: Indywidualne ścieżki rozwoju i dostęp do globalnych szkoleń i konferencji.

  • Kultura pracy: Atmosfera współpracy, innowacji i ciągłego doskonalenia.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, niekoniecznie w tej branży.

  • Zdolność do zarządzania wielofunkcyjnym zespołem.

  • Doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem.

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Dostępność - praktycznie od razu.

Dołącz do nas! Aplikuj i przekształć świat energetyki razem z nami. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie i chcesz być częścią czegoś naprawdę wielkiego, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 857858349