2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Raków
Dodane 26 kwietnia 2024

Dołącz do Naszego Zespołu! Szukamy Inżyniera Kosztorysanta

Lokalizacja

Częstochowa, Raków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamiczną firmą poszukującą doświadczonego inżyniera kosztorysanta do współpracy z naszym działem zaopatrzenia. Poszukujemy osoby z pasją do detali i zdolnością do precyzyjnego szacowania kosztów budowlanych, która wesprze nas w planowaniu i kontrolowaniu wydatków związanych z zaopatrzeniem. Głównym zadaniem będzie opracowywanie szczegółowych kosztorysów inwestorskich oraz analiza i kontrola kosztów materiałowych na różnych etapach projektów budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera kosztorysanta/ czytanie dok. technicznej

  • Znajomość norm i przepisów budowlanych

  • Umiejętność pracy w programach kosztorysowych (preferowane: Norma, Norma Pro)

  • Mile widziana umiejętność pracy w programach CAD: Mathcad, AutoCAD itp.

  • Doświadczenie lub chęć pracy w dziale zaopatrzenia będzie dodatkowym atutem

  • Doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Raków
ID: 912999801