2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podkarpackie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży!

Wynagrodzenie

27,70 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy w trakcie rozwoju i poszukujemy energicznej osoby, która wesprze nas w prowadzeniu sprzedaży usług Skills-Arena.

Zakres obowiązków:

  • Oferowanie innowacyjnych rozwiązań Skills-Arena

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych poprzez pracę zdalną

  • Umawianie spotkań i prezentacji dla naszych handlowców

  • Zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zaangażowanie

  • Zdolności interpersonalne. Doskonała organizacja pracy i zarządzanie czasem

  • Elastyczność i gotowość do reagowania na potrzeby klientów

  • Umiejętność obsługi komputera i szybkie przyswajanie nowych aplikacji

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie. Atrakcyjny system bonusowy

  • Elastyczny grafik pracy od poniedziałku do piątku

  • Profesjonalne wsparcie na każdym etapie pracy

  • Stały dostęp do szkoleń i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Motywujące konkursy wewnętrzne

  • Możliwość pracy zdalnej z domu

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwania i chcesz rozwijać się w branży sprzedaży, dołącz do nas! Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu! Zgłaszając swoją kandydaturę prosimy o uzupełnienie swojego CV o następującą treść:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji danego procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji przez firmę Skills-Arena Sp. z o.o. (podspółka firmy Kruko Sp. z o.o.) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgłoszenia prosimy wysyłać bezpośrednio przez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej :)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 895774690