2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko
Dodane 05 kwietnia 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Kierowniczka/Kierownik BOK Eksport

Lokalizacja

Bielsko

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dołącz do naszego zespołu jako Kierowniczka/Kierownik Biura Obsługi Eksportu! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która szuka innowacyjnych i zaangażowanych liderów. Jeśli pragniesz mieć realny wpływ na międzynarodowy sukces naszej firmy, to stanowisko jest dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z profesjonalnym zespołem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów (zajęcia sportowe dla pracowników, spotkania integracyjne, bony okolicznościowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, kawa/herbata), które wynagrodzą Twoje doświadczenie i zaangażowanie.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia, które pozwolą Ci rosnąć wraz z naszą firmą.

  • Szansę na kształtowanie strategii eksportowej firmy oraz bezpośredni wpływ na rozwój międzynarodowych relacji biznesowych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem w biurze lub pokrewnym obszarze.

  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami międzynarodowymi.

  • Proaktywności, zdolności analitycznych oraz umiejętności strategicznego planowania.

  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim. Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Kierowanie działem eksportu, w tym planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu BOK.

  • Rozwój i wdrażanie strategii eksportowej, monitorowanie trendów rynkowych oraz identyfikacja nowych możliwości rozwoju.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami zagranicznymi.

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta oraz skuteczne zarządzanie projektami.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu, który doceni Twój wkład i pasję, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

JAK APLIKOWAĆ?

Wyślij swoje CV za pośrednictwem olx. Dokument możesz również wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy – Schedpol, ul. Przemysłowa 2, Bielsko, 64-400 Międzychód.

Nie zapomnij podać danych kontaktowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO), których będziemy mogli użyć zarówno w aktualnej, jak i przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Bielsko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bielsko
ID: 902605038