2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Kalisz
Dodane 09 kwietnia 2024

Dołącz do nas jako Kucharz w KTW Szałe Restaurant & Events

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś entuzjastą gotowania, który chce doskonalić swoje umiejętności w profesjonalnej kuchni ?

Dołącz do nas jako KUCHARZ Twoja rola w kuchni jest kluczowa dla naszej restauracji.

Twoje obowiązki obejmują:

  • Przygotowywanie różnorodnych potraw zgodnie z ustalonymi przepisami i standardami jakościowymi.

  • Zarządzanie kuchennym stanowiskiem pracy, kontrola jakości surowców, oraz utrzymanie czystości i porządku w kuchni.

  • Przygotowywanie potraw w kolejności odpowiadającej zamówieniom.

  • Produkcja dań a’la carte, potraw na przyjęcia okolicznościowe oraz cateringi.

  • Utrzymywanie nienagannego porządku w miejscu pracy.

  • Oszczędne i racjonalne użytkowanie sprzętu, energii elektrycznej i gazu.

  • Dbałość o higienę osobistą oraz czystość i estetykę własnego stanowiska pracy.

Wymagania dla tego stanowiska to:

  • Doświadczenie zawodowe jako Kucharz.

  • Znajomość technik kulinarnych i umiejętność przygotowywania różnorodnych potraw.

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy w warunkach wysokiego tempa.

  • Dbałość o detale i estetykę podanych dań.

  • Zdolność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta.

  • Certyfikat higieny żywnościowej będzie dodatkowym atutem.

Twoja praca jest nieoceniona, od przygotowania smacznych dań po utrzymanie porządku w kuchni. Stań się twarzą Restauracji KTW Szałe jako nasz Kucharz! Dołącz do nas i bądź częścią naszego zespołu!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 910555786