2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 22 kwietnia 2024

Dodaj tempa swojej karierze! 6-30k/mc

Wynagrodzenie

6 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Dołącz do Naszego Zespołu najlepszych specjalistów i pracuj w miejscu w którym odnajdzie się każdy! Przy wsparciu, tolerancji oraz wspólnej motywacji rozwijaj siebie i swoje umiejętności!

To atmosfera pracy, godne zarobki oraz możliwość rozwoju są czymś czego szuka każdy z nas. Skoro już musimy pracować zróbmy tak by było to miejsce dla nas :)

Green Elite - Jedna z najszybciej rozwijających się firm branży OZE w województwie lubelskim, zaprasza do współpracy!!!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!!

OFERUJEMY:

  • szybki i jakościowy montaż u klienta (3 tygodnie)

  • przysłowiowe "stare zasady rozliczeń pv" (85% energii wraca do klienta)

  • wysokie premie

  • super atmosferę w pracy

  • realną szansę na awans w strukturach firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (6 - 30k)

  • szkolenia przed rozpoczęciem pracy, za które płacimy

  • wsparcie merytoryczne i praktyczne Liderów i Trenerów wewnętrznych

  • imprezy integracyjne

  • narzędzia pracy

  • rozwój osobisty

  • biuro z parkingiem w śródmieściu

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycji do pracy

  • zaangażowania w proces szkoleniowy

  • komunikatywności i otwartości

  • prawa jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne prowadzenie kampanii informacyjnych w terenie

  • kontakt telefoniczny ze stałymi i nowymi Klientami

  • dbaniem o pozytywne relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy

  • pozyskiwanie nowych klientów

Dołącz do nas i już dziś liczba miejsc jest ograniczona. Wyślij CV!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 805838114