2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Trzebnica
Dodane 27 maja 2024

Dobrze płatna praca - brygadzista ekipy do ścianek działowych DE,AT,CH

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Euro-System to lider w montażu systemów ścian działowych w Europie. Nasza siedziba mieści się niedaleko Trzebnicy – we Wszemirowie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Brygadzista.

Miejsce pracy: Niemcy, Austria, Szwajcaria i Holandia

Opis stanowiska:

·       Montaż ścian działowych szklanych, GK  i systemowych

·       Zarządzanie pracownikami oraz prowadzenie budowy

·       Rozładunek transportu z materiałem

Oczekiwania:

·       Znajomość języka Niemieckiego- warunek konieczny

·       Prawo jazdy kat B – warunek konieczny

·       Doświadczenie w pracach budowlanych przy montażu ścian działowych szklanych, GK i systemowych – warunek konieczny

·       Doświadczenie w prowadzeniu zespołu – warunek konieczny

·       Zaangażowanie

·       Komunikatywność

·       Dyspozycyjność

·       Dbanie o powierzony sprzęt firmowy- urządzenia, maszyny, samochody

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Zapewniamy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

·       Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

·       Wsparcie doświadczonych pracowników

·       Zakwaterowanie w miejscu pracy

·       Dojazd do miejsca pracy nową flotą samochodów

·       Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy

Przedział zarobków netto na Brygadzistę 8.5-12 tys zł

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą na adres: ra.bucki[a]eurosystem-inside.eu

UWAGA - Nie przyjmujemy zgłoszeń bez CV!!

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 739073901