2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 13 maja 2024

Dobra Praca dla Studentek Obsługa Klienta w sklepie

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakRekrutacja online

Spichlerz-Zdrowia.pl dynamicznie dynamicznie rozwijającą się firmą dlatego poszukujemy pracowników na stanowisko: Obsługa Klienta w sklepie z żywnością Gelaria Sky Tower lub Magnolia

Kogo poszukujemy

Studentek studiów zaocznych lub dziennych. Ilość godzin do wypracownia do ustalenia z kandydatem od 40 do 200 miesięcznie ( w zależności kto ile potrzebuje)

Poszukujemhy zarówno na pełny i niepełny etat

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Zamówienia towaru

  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu oraz porządek

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • Dokładność oraz sumienność;

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży

  • Mile widziane doświadczenie w branży zdrowej żywności

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość subiekta

Zapewniamy:

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szybkiego awansu

  • Umowa o pracę lub zlecenie

  • Miłą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie

  • Wiele dodatkowych świadczeń

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą Pracę ze zdrowymi produktami Szkolenia

Jeżeli chcesz rozwijać się pod skrzydłami renomowanej marki, to zapraszamy do złożenia CV poprzez formularz.

Zobacz kandydatów

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 825176856