2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wola Aleksandra
Dodane 03 maja 2024

Do obsługi ploterów drukujących

Lokalizacja

Wola Aleksandra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z dziedziny produkcji tapet i projektowania murali ściennych.

Nasze tapety zdobią prywatne i publiczne przestrzenie w Polsce i na świecie.

Z uwagi na ciągły rozwój do nowej placówki poszukujemy osoby na stanowisko : drukarz cyfrowy

Miejsce pracy Wola Aleksandra / Legionowo

Zakres obowiązków :

- obsługa ploterów drukujących

- kontrola jakości drukowanych materiałów

- dbałość porządek na stanowisku pracy

- przygotowywanie plików do realizacji

- dbałość o stan techniczny maszyn

- kontakt z działem obsługi zamówień

Wymagania:

 - praca na podobnym stanowisku, znajomość obsługi ploterów drukujących

- znajomość (podstawowa) Pakietu Adobe ( Photoshop, Illustrator )

- dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy

- umiejętność szybkiego uczenia się

- zdyscyplinowanie

- wysoka estetyka pracy

Mile widziane :

Prawo jazdy kat. B

Możliwość pracy zmianowej ( w razie potrzeby )

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- stabilne warunki zatrudnienia

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- pracę nad atrakcyjnym wizualnie produktem

- wdrożenie przygotowujące do pracy i niezbędne narzędzia

- możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o zasięgu ogólnoeuropejskim

Prosimy o kontakt drogą elektroniczną. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy też o umieszczenie na przesyłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Wola Aleksandra,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Aleksandra
ID: 910744044