2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Jabłonowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Do administracji małego biura - Wólka kosowska

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jabłonowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent administracyjny / Asystentka administracyjna

Oczekujemy/obowiązki :

  • umiejętności pracy w progr. office, exel

  • łatwość w realizacji dokumentów w platformach urzędów/ sądów itp.

  • łatwość w kontaktach z klientami - przyjmowanie zamówień/ korekty/ fakturowanie

  • współpraca z księgowością zewnętrzną, korespondencja

  • rozliczanie delegacji pracowników

  • obsługa biura ( urządzenia i rozmowy telefoniczne)

  • przyjmowanie klientów i umawianie spotkań

Oferujemy:

5 000–5 800 zł brutto / mies. ( okres próbny)

  • Wólka kosowska (pow. piaseczyński)

  • umowa o pracę, kontrakt b2b

  • pełny etat

  • asystent/asystentka - biura

  • Praca stacjonarna od zaraz

  • 2 wakaty

  • Praca od 8-16 Dni robocze (poniedziałek - piątek)

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia uznaniowa

Lokalizacja

Jabłonowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonowo
ID: 910742139