2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Dla studenta - Praca w lodziarni Polish Lody - obsługa klienta

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polish Lody to wrocławska marka, która od lat cieszy się uznaniem klientów. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników do obsługi klienta.

Lokalizacja: Wrocław - plac Bema, ulica Oławska, Legnicka, Vespucciego (Olimpia Port), Hallera, Długosza, Hubska

Obowiązki: Główne obowiązki obejmują przyjmowanie zamówień, obsługę kasy, nakładanie lodów, utrzymywanie porządku w lokalu oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

  • Miła aparycja

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziane, ale nie wymagane)

  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę w pracy

Elastyczny grafik pracy

Lody :)

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij w wiadomości CV oraz pasujące lokalizacje i dyspozycyjność.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 908891829