2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Dolnośląskie
  6. Dietetyka - Wrocław
  7. Dietetyka - Psie Pole
Dodane 05 kwietnia 2024

Dietetyk, żywienie zbiorowe - żywienie szpitalne

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

- obsługa programu MAPI JADŁOSPIS,

- opracowywanie receptur na poszczególne rodzaje diet,

- kontrola dokumentów i prawidłowości stosowanych receptur i zestawów żywieniowych w procesie produkcji,

- opracowywanie diet,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (minimum policealne kierunkowe),

- umiejętność obsługi komputera – MS Office,

- znajomość przepisów, w tym HACCP,

- wymagana książeczka sanepidowska.

- mile widziane doświadczenie na stanowisku dietetyka (w żywieniu zbiorowym),

- mile widziane - obsługa programu MAPI JADŁOSPIS,

Oferujemy:

- urozmaiconą pracę w stabilnej firmie oraz niezbędne narzędzia pracy,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

W sprawie oferty proszę o kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00, z kierownikiem pod numerem telefonu: 53*******73

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)

wraz z nazwą stanowiska i miejscem pracy w temacie wiadomości

za pośrednictwem portalu lub osobiście w kuchni szpitala

Złożone dokumenty po zakończonym procesie rekrutacji zostaną usunięte zgodnie z ustalonymi procedurami.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 37 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest NIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 909697866