2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Łódzkie
  6. Dietetyka - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

Dietetyk - Właściciel Własnej Poradni Dietetycznej / Partner Biznesowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Nazywam się Adrianna Wrońska. Jestem Dietetyczką i Dyrektorką Poradni Odchudzania i Odżywiania Zdrowe ZaMiary w Warszawie. Od 3 lat pomagam moim podopiecznym schudnąć, poprawić ich zdrowie i samopoczucie oraz zmienić nawyki żywieniowe.

Dodatkowo zajmuję się również rekrutacją i wsparciem w rozwoju nowych Poradni Dietetycznych na polskim rynku.

Poszukuje osób, które szukają własnego pomysłu na biznes i chcą prowadzić swój własny gabinet dietetyczny.

Zapraszam do Zespołu, który tworzy ponad 50 dochodowych Poradni Dietetycznych w całej Polsce! Sama zaczynałam od podstaw, zaraz po skończeniu studiów. Z jednej strony byłam bardzo szczęśliwa, z drugiej jednak przerażona.

Czy poradzę sobie z pozyskaniem i utrzymaniem pacjentów? Czy „ogarnę” te wszystkie formalności, czy dochodów nie zjedzą podatki i składki na ZUS?

Wątpliwości było sporo, ale była też determinacja wynikająca z pasji, jaką jest dla mnie zdrowie. Chciałam zarażać ludzi pasją do zdrowego i szczęśliwego życia, i udaje mi się to do teraz.

Teraz całą moją wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu tego biznesu przekazuję mojemu zespołowi.

Rekrutuję na terenie całej Polski stacjonarnie i online.

Razem jest łatwiej i możemy więcej!

Jeśli Twoim marzeniem jest otworzenie swojej własnej Poradni, ale nie masz pomysłu i wiedzy jak to zrobić, boisz się działać sam oraz wszystkich spraw związanych z otwarciem i prowadzeniem firmy, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj. Oddzwonię do wybranych osób w celu umówienia szczegółów dalszej rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie swojej własnej Poradni Dietetycznej.

Nauczymy Cię:

·        prowadzenia rentownego biznesu dietetycznego

·        funkcjonowania poradni dietetycznej

·        pozyskiwania kilkunastu klientów w ciągu miesiąca i ich utrzymywania

·        prowadzenia klientów zgodnie z najwyższymi standardami

·        narzędzi marketingowych i reklamowych

Nasze wymagania:

·        prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia

·        wykształcenie kierunkowe (dietetyka, żywienie człowieka, technologia żywności i żywienia, zdrowie publiczne - studia, kursy dokształcające, studia podyplomowe) bądź też chęć do jego uzupełnienia

·        duch przedsiębiorcy i chęć rozwoju własnego biznesu

·        zaangażowanie 200% w to co robię

·        chęć rozwoju zawodowego i osobistego

·        gotowość podjęcia nowych wyzwań

·        odpowiedzialność i terminowość

·        prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia

To oferujemy:

·        gotowy model biznesowy do prowadzenia dochodowej poradni dietetycznej

·        autorski program łączący dietetykę, suplementację i psychologię

·        wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności

·        wsparcie w przygotowaniu biznesplanu, założeniu działalności gospodarczej i pozyskaniu dofinansowania

·        pomoc przy wypromowaniu poradni na lokalnym rynku

·        wsparcie w założeniu i prowadzeniu social media

·        szkolenia z zakresu wiedzy dietetycznej, psychologii, coachingu, pracy z klientem, narzędzi biznesowych i stałe wsparcie merytoryczne

·        dostęp do wszystkich materiałów marketingowych i reklamowych

·        elastyczny grafik pracy – pracujesz tyle ile chcesz – to Twoja firma

·        spotkania integracyjne oraz wsparcie osób z zespołu, na które zawsze można liczyć

·        możliwość wypracowania dochodu biernego i rozwoju nowych poradni dietetycznych na polskim rynku

Benefity:

·        elastyczny czas pracy

·        zniżki na firmowe produkty i usługi

·        spotkania integracyjne

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 909995535