2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Małopolskie
  6. Dietetyka - Kraków
  7. Dietetyka - Dębniki
Dodane Dzisiaj o 08:38

Dietetyk /przygotowanie posiłków

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków

  • Opracowanie Indywidualnego plan żywieniowego na podstawie diagnozy i zaleceń lekarskich dla 2 osób na każdy dzień tygodnia

  • Przygotowanie listy zakupów potrzebnych produktów żywnościowych do przygotowania dań

  • Odpowiedni plan suplementacji dopasowany do aktywności zawodowej i racjonalnej, zbilansowanej diety .

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 747874079