2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wawer
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant do Biura Obsługi Klienta w Cateringu Dietetycznym

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Szukamy konsultanta do Biura Obsługi Klienta w Cateringu Dietetycznym

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6:30-13:30 oraz 11-18 + jedna/dwie soboty w miesiącu(w soboty pracujemy zdalnie w godzinach 7-11)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów telefonicznie oraz mailowo

  • Przygotowywanie raportów

  • Przeprowadzanie konsultacji dietetycznych z klientami

  • Pomoc klientom przy wyborze odpowiedniej diety

  • Układanie menu i wprowadzanie go do systemu

  • Zarządzanie statusami zamówień w panelu administracyjnym

  • Przeprowadzanie ankiet telefonicznych i badanie opinii

 Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Skrupulatność

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobra znajomość języka polskiego

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Biurze Obsługi Klienta

  • Wykształcenie w kierunku żywienia i dietetyki lub pokrewne

  • Znajomość aplikacji Caterings

  • Status studenta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w młodym zespole

  • Przyjazną atmosferę

  • Brak dress code'u

  • Pracę na podstawie umowy zlecenie

  • Zniżki pracownicze

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 908152182