2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Diagnosta samochodowy SKP (podstawowa)

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SP. Z O.O.

z siedzibą: 81-314 GDYNIA, ul. POMORSKA 50A

Miejsce pracy: Autoryzowany Serwis Peugeot

Olsztyn, ul. Sielska 5

ASO PEUGEOT Olsztyn, ul. Sielska 5 świadcząca usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, napraw powypadkowych obejmujących Serwis Blacharsko-lakierniczy oraz mechanikę samochodową zarówno aut osobowych jak i dostawczych zatrudni

Opis stanowiska:

Diagnosta SKP

Miejsce pracy:

Stacja Kontroli Pojazdów (podstawowa) przy Autoryzowanym Serwisie Peugeot

w Olsztyn, ul. Sielska 5

Zakres Obowiązków:

  • Wykonywanie badań technicznych pojazdów samochodowych

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Dbanie o miejsce pracy oraz sprzęt diagnostyczny

  • Samodzielność

  • Obsługa kasy

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień Diagnosty SKP

  • Znajomość diagnostyki pojazdowej

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziana umiejętność ustawienia geometrii i obsługi stacji klimatyzacji

  • Doświadczenie na stanowisku Diagnosty SKP

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne

  • Aktualne uprawnienia diagnosty do wykonywania badań w SKP

  • Umiejętność obsługiwania urządzeń diagnostycznych

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość i umiejętność obsługi programów związanych z pracą Diagnosty na Stacji Kontroli Pojazdów

  • Fachowa wiedza z zakresu przeprowadzania badań technicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Czynne Prawo jazdy kat. "B"

  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym w równoważnym systemie czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie - do ustalenia w trakcie rekrutacji

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Szkolenia finansowane przez pracodawcę

  • Stabilność zatrudnienia

KLAUZULA

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 717686555